TRWAJĄ ZAPISY DO XXV MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU ULICZNEGO PO ZIEMI MAKOWSKIEJ


W sobotę 20 maja 2017 roku już po raz 25 entuzjaści czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu będą mieli okazję spotkać się podczas Międzynarodowego Biegu Ulicznego po Ziemi Makowskiej. Zawodnicy biorący udział w  imprezie startować będą w 13 kategoriach, na dostosowanych do wieku uczestników trasach. Tegoroczną innowacją będzie zmiana godziny startu zawodników w Biegu Głównym, który otworzy tegoroczne zmagania. O godz. 10.30 zawodnicy wystartują ma trasę o dystansie 10 kilometrów . Wraz z nimi pierwszą pętlę pokonywać będą juniorzy. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy licznie będą dopingować uczestników biegu, którzy przyjeżdżają do nas z wielu zakątków Polski a także z zagranicy.

Później na linii startu (od godz. 12.30) staną przedszkolaki a po nich kolejni zawodnicy podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe.

Informujemy, że w związku z przebiegiem trasy XXV Międzynarodowego Biegu Ulicznego po Ziemi Makowskiej przez ulice  Makowa Podhalańskiego  (ul. Kościuszki, Kasztanowa, 3 Maja, Szpitalna, ks. Dźwigońskiego, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Orzeszkowej, Świerkowa, Bema, Wolności oraz Rynek) nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym w dniu imprezy 20.05.2017 r. w godz. 10.00 – 12.30.

Przypominamy, iż trwają już zapisy on-line do biegu głównego XXV Międzynarodowego Biegu Ulicznego po Ziemi Makowskiej. Aby znaleźć się na liście startujących już teraz,  należy dokonać zapisu na stronie internetowej   http://chronotex.pl/rejestracja/?id_zawodow=99    Zawody odbędą się bez względu na warunki pogodowe.

Mamy nadzieję, że każde z sołectw naszej gminy będzie reprezentowane przez liczne grono swych mieszkańców. Ciekawe będzie zapewne podsumowanie, z którego wyniknie, w którym z nich największy procent mieszkańców lubi biegać i zachęca skutecznie do tego swoje pociechy. 


Czekamy na zgłoszenia!


Regulamin biegu.

1 pętla 2017 - Trasa Biegu

2 pętla 2017 - Trasa Biegu