GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA MAMA JEST WSPANIAŁA"

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA MAMA JEST WSPANIAŁA"

Jak wygląda wspaniała mama? Może ma suknię w kolorowe kropki albo kwiaty, uwielbia spacery, zabawy oraz wycieczki do ZOO i do kina ze swoimi dziećmi, lubi im gotować, pracować w ogródku itd. Aby się tego dowiedzieć można przyjść do Domu Kultury i obejrzeć wystawę pokonkursową Gminnego Konkursu Plastycznego „Moja mama jest wspaniała”. Do konkursu zgłoszonych zostało 258 prac przygotowanych przez dzieci ze szkół i przedszkoli działających na terenie Gminy Maków Podhalański. Dzieła młodych artystów wykonane przeróżnymi technikami oceniane były przez Komisję Konkursową (Halina Rejowska - Przewodnicząca, Katarzyna Bartyzel - Członek, Zbigniew Kowalski - Członek) w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, dzieci z klas I-III, klas IV-VI oraz VII-VIII i IIIG. Dokonano także podziału ze względu na formę wykonania.

Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

lp

miejsce

imię i nazwisko

szkoła

KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK

GRUPA: PRZEDSZKOLA I ZERÓWKI

1

I miejsce

Paulina Barcik

Zespół Szkół w Makowie P.

2

II miejsce

Michał Malik

Zespół Szkół w Makowie P.

3

II miejsce

Praca zbiorowa przedszkolaków

Przedszkole "Smerfna Kraina" z Białki

4

III miejsce

Diana Adamczyk

Przedszkole Sióstr Serafitek

5

III miejsce

Oliwia Pietrusa

Przedszkole Sióstr Serafitek

6

Wyróżnienie

Maria Guzik

Przedszkole "Domowa Melodia"

z Kojszówki

7

Wyróżnienie

Lidia Piórkowska

Przedszkole "Słoneczny Uśmiech"

z Makowa P.

8

Wyróżnienie

Kacper Oczkowski

Szkoła Podstawowa w Wieprzcu

9

Wyróżnienie

Julia Szumiec

Szkoła Podstawowa w Juszczynie

10

Wyróżnienie

Zuzia Pietrzak

Szkoła Podstawowa w Żarnówce

11

Wyróżnienie

Amelia Ciastkowska

Zespół Szkół w Makowie P.

12

Wyróżnienie

Amelia Czarny

Przedszkole "Tęczowa Kraina"

w Juszczynie

GRUPA: KLASY I - III

13

I miejsce

Julia Sałapatek

Szkoła Podstawowa SPSK

14

I miejsce

Mikołaj Szczurek

Szkoła Podstawowa w Grzechyni

15

II miejsce

Olga Wiśniewska

Szkoła Podstawowa w Białce

16

II miejsce

Szymon Dobosz

Zespół Szkół w Makowie P.

17

II miejsce

Natalia Duda

Szkoła Podstawowa w Grzechyni

18

III miejsce

Adam Wolczko

Zespół Szkół w Makowie P.

19

Wyróżnienie

Szymon Salabura

Zespół Szkół w Makowie P.

20

Wyróżnienie

Iga Sperling

Zespół Szkół w Makowie P.

21

Wyróżnienie

Kacper Kudzia

Szkoła Podstawowa w Grzechyni

22

Wyróżnienie

Alicja Mędrala

Szkoła Podstawowa w Juszczynie

23

Wyróżnienie

Dominik Klimala

Szkoła Podstawowa w Wieprzcu

24

Wyróżnienie

Piotr Marek

Szkoła Podstawowa w Juszczynie

25

Wyróżnienie

Sara Jurek

Szkoła Podstawowaw Żarnówce

GRUPA: KLASY IV - VI

26

I miejsce

Lena Bernacka

Zespół Szkół w Makowie

27

II miejsce

Paulina Mizera

Szkoła Podstawowa w Wieprzcu  

28

II miejsce

Mikołaj Majewski

Zespół Szkół w Makowie P.  

29

III miejsce

Joanna Jurek

Zespół Szkół w Makowie P.

30

Wyróżnienie

Klaudia Niedziela

Szkoła Podstawowa w Wieprzcu

31

Wyróżnienie

Alicja Kudzia

Szkoła Podstawowa w Grzechynia

GRUPA: KLASY VII - VIII i III GIMNAZJUM

32

I miejsce

Oliwia Marcela

Szkoła Podstawowa w Grzechyni

33

II miejsce

Dżesika Adamczyk

Szkoła Podstawowa w Kojszówce

34

III miejsce

Magdalena Ficek

Szkoła Podstawowa w Białce

KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE

35

I miejsce

Edyta Kubasiak

Zespół Szkół w Makowie P.

36

Wyróżnienie

Samuel Guzik

Zespół Szkół w Makowie P.

37

Wyróżnienie

Patrycja Sularz

Zespół Szkół w Makowie P.

38

Wyróżnienie

Emilia Mruc

Zespół Szkół w Makowie P.