Super Tata

"Super tata" - to temat kolejnego Gminnego Konkursu Plastycznego, który Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim zorganizowała właśnie dla młodych artystów z przedszkoli i szkół działających na terenie naszej gminy.

Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród i uroczystym otwarciem wystawy 106 prac miało miejsce 17 czerwca w Domu Kultury. Pani Dyrektor MBP Halina Rejowska wręczyła upominki następującym laureatom:

KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK

GRUPA: PRZEDSZKOLAKI

I miejsce - Asia Porębska - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce - Marlena Mazur - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Oliwia Wicherek - "Przedszkole Sióstr Serafitek

Wyróżnienie - Aleksandra Zemlik - Przedszkole "Słoneczny Uśmiech"

Wyróżnienie - Karol Guzik - Niepubliczne Przedszkole "Domowa Melodia"

Wyróżnienie - Martyna Barcik - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

Wyróżnienie - Maria Guzik - Niepubliczne Przedszkole "Domowa Melodia"

GRUPA: KLASY I - III

KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK

I miejsce - Bolesław Drobny - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

I miejsce - Julia Jancarz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce - Adaś Porębski - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce - Dariusz Koziana - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Kinga Pająk - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Damian Pęczek - Szkoła Podstawowa w Grzechyni

GRUPA: KLASY IV - VI

KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK

I miejsce - Angelika Mak - Szkoła Podstawowa w Grzechyni

II miejsce - Natalia Jancarz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce - Anna Szczerbowska - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Gabriela Rusin - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Julia Targosz - Szkoła Podstawowa w Grzechyni

Wyróżnienie - Aniela Czarny - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

Wyróżnienie ­ - Anna Stanaszek - Szkoła Podstawowa w Kojszówce

GRUPA: KLASY VII i G

KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK

Wyróżnienie - Oliwia Marcela - Szkoła Podstawowa w Grzechyni

Wyróżnienie - Dżesika Adamczyk - Szkoła Podstawowa w Kojszówce

KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE

I miejsce - Zuzanna Dyduch - Szkoła Podstawowa w Grzechyni

I miejsce - Jakub Gorzkowski - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce - Emilia Koziana - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce - Patrycja Sularz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Samuel Guzik - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Lena Bogdanik - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce - Emilia Mruc - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a mieszkańców zapraszamy do obejrzenia wystawy, która czynna będzie do 28 czerwca.