Usługa "Kiedy odpady" umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach gminy Maków Podhalański, zawiera informacje o zasadach segregacji odpadów, informacje o Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz sekcję do zgłaszania niedogodności związanych z odbiorem i wywozem odpadów.

Aplikacja przypomina, wysyłając powiadomienia (push) o terminie odbioru odpadów w zależności od zdefiniowanego miejsca odbioru odpadu. Mieszkaniec sam może zdecydować, na ile wcześniej chce otrzymać powiadomienie i z ilu punktów obioru. 

Usługa "Kiedy odpady" jest jednym z modułów szerszej aplikacji "Transparentne JST", służącej do kontaktu lokalnego samorządem z mieszkańcami. 

Zachęcamy do korzystania - aplikacja jest bezpłatna. 


Usługa "Kiedy odpady" dostępne jest na specjalnej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej "Transparentne JST" do pobrania na platformie Google PlayAppStore


Informacja dodatkowa: Aplikacja "Kiedy śmieci" dotychczas promowana i udostępniana przez gminne Maków Podhalański nie będzie już wspierana i aktualizowana. Obecnie rozwijaną i promowaną aplikacją do kontaktu samorządu lokalnego z mieszkańcami, m.in. w zakresie odpadów komunalnych jest usługa "Kiedy odpady", która jest jednym z modułów aplikacji "Transparentne JST". Prosimy o korzystanie z aplikacji mobilnej "Transparentne JST", która zawiera również inne stopniowo wdrażane moduły komunikacyjne, tj.: ogłoszenia, wydarzenia, system zgłoszeń, konsultacji społecznych, ankiet oraz przedmiotowy harmonogram odpadów. 

Kiedy odpady - harmonogramPOBIERZ APLIKACJĘ ZE SWOJEGO SKLEPU