Do 1 czerwca, można składać projekty do tegorocznej edycji Makowskiego Budżetu Obywatelskiego. Nie czekaj, złóż projekt już dziś!
Nie byłoby Budżetu Obywatelskiego, gdyby nie ciekawe i potrzebne pomysły mieszkańców. Zgłoszenie zadań jest bardzo proste.

Sprawdź co trzeba zrobić.

Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Zgłaszanym zadaniem, które będzie finansowane ze środków budżetu może być każda inicjatywa obywatelska, która przyczynia się do rozwoju Miasta, tj. ma charakter lokalny.
Zgłaszane zadania muszą być zgodne z prawem oraz mieścić się w granicach zadań i kompetencji należących do zadań gminy.
Koszt realizacji pojedynczego zadania nie może przekroczyć kwoty zarezerwowanej na realizację budżetu obywatelskiego zarówno dla obszaru Maków Dolny oraz Maków.
Zadania może zgłaszać każdy, który w dniu zgłoszenia ukończył 16 lat.
Nie mogą być zgłaszane zadania realizowane na obiektach ochotniczych straży pożarnych , a także dotyczące wszelkich zakupów na rzecz ochotniczych straży pożarnych.
Zgłoszeń zadań należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: https://makow-podhalanski.budzet-obywatelski.org/ oraz złożenie formularza w Biurze Obsługi w Urzędzie. Formularze dostępne są również na stronie www.makow-podhalanski.pl w zakładce Budżet Obywatelski Maków Podhalański.

https://makow-podhalanski.budzet-obywatelski.org

https://www.facebook.com/makow.obywatelski

https://makow-podhalanski.budzet-obywatelski.org/.../list... - LISTA POPRACIA