Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim zapraszają młodych artystów do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym "Moja mama jest wspaniała". Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, którzy prace przygotować mają w jednej z zaproponowanych przez organizatorów technik. Są to: malarstwo, rysunek, malarstwo na szkle i formy przestrzenne.

Każdy z uczestników zgłosić może jedną, własnoręcznie wykonaną, nigdzie wcześniej niepublikowaną i nie nagradzaną pracę o dowolnych wymiarach, oprawioną w ramkę drewnianą lub passe-partout, a także dokładnie opisaną na odwrocie (dane dotyczące autora, wiek, miejscowość, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego). Dostarczyć ją należy do Domu Kultury w Makowie Podhalańskim przy ul. Kościuszki 5 w nieprzekraczalnym terminie do 18.05.2023r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 24.05.2023 r. o godz. 10.00.Do pobrania:

  1. Regulamin konkursuWięcej informacji na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim: https://makowskakultura.naszabiblioteka.com/n,rozs...