Już po raz dziewiąty w majowy weekend spotkamy się w Makowie Podhalańskim na Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Regionalnych. Tegoroczna edycja przeglądu jest dla Nas wyjątkowa za sprawą kilku bardzo miłych dla Nas, ale także dla Was występujących, zmian. 

Po raz pierwszy od 2023 roku już na stałe wpisujący się w kalendarz imprez cyklicznych w Makowie Podhalańskim Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Makowie Podhalańskim będzie nosił imię Pani Zofii Bugajskiej.

Tegoroczna edycja przeglądu będzie wyjątkowa także dlatego, że oprócz wyróżnień, które przygotowaliśmy dla młodych wykonawców komisja oceniająca występy zespołów regionalnych będzie mogła delegować wybrany jeden zespół (w kategorii zespoły regionalne) do udziału w Karpackim Festiwalu  Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce Zdroju (edycja 2023) Dlatego też zachęcamy wszystkich kultywujących nasze rodzime tradycje do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu. 

Kartę zgłoszenia wraz z regulaminem możecie pobrać Państwo z naszej strony internetowej. Na zgłoszenia drogą elektroniczną / w formie papierowej czekamy do 20 kwietnia.

Mamy wielką nadzieję, że zechcecie Państwo spędzić z nami ten czas, a na makowskiej estradzie zobaczymy kolorowy dziecięcy świat wypełniony dawnymi zabawami i melodiami  z terenu całego Podbabiogórza. 

Organizatorzy przewidują korowód wszystkich wykonawców po makowskim rynku  przed rozpoczęciem części konkursowej. 

Informacje na temat korowodu będziemy Państwu podawać na naszych stronach. DO POBRANIA

  • Karta zgłoszenia
     Utworzono: 22.02.2023, Format: DOCX, Rozmiar: 3.26MB
  • Karta zgłoszenia
     Utworzono: 22.02.2023, Format: PDF, Rozmiar: 0.24MB
  • Regulamin
     Utworzono: 22.02.2023, Format: PDF, Rozmiar: 0.25MBOpublikowano na prośbę: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim