OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACY

Burmistrz Makowa Podhalańskiego, 340 220 Maków Podhalański, ul. Szpitalna 3

poszukuje kandydatów  na stanowisko:

inkasent parkingowy  -  Praca na umowę zlecenie

Miejsce wykonywania pracy:  strefa płatnego parkowania ul. Rynekw Makowie Podhalańskim.

Główne obowiązki:

  • Pobieranie opłaty za postój pojazdów,
  • Systematyczne rozliczanie się z pobranych opłat w kasie Urzędu Miejskiego w Makowie Podhalańskim

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie –  średnie lub zawodowe,

Wymagania pożądane:

  • niekaralność,
  • rzetelność,
  • samodzielność,
  • dobry stan zdrowia z uwagi na pracę wykonywaną na wolnym powietrzu w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • komunikatywność,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Makowie Podhalańskim,   ul. Szpitalna 3, 34-220 Maków Podhalański w godzinach pracy od 7.15 do 15.30 od poniedziałku do piątku lub  drogą elektroniczną adres e-mail: urzad@makow-podhalanski.pl

Urząd skontaktuje się z wybranymi osobami.

Inne informacje - dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 33 8749742.